O nas

Szanowni Klienci. Firma Sky-Line.pl świadczy usługi w zakresie przewozu towarów samochodami dostawczymi o masie całkowitej do 3,5 tony na terenie Unii Europejskiej.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że wybrałeś dobrze. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, kładąc szczególny nacisk na solidność, jakość i maksymalne zabezpieczenie powierzonego ładunku. Posiadamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika, a transport Państwa towarów realizowany jest nowoczesnym sprzętem samochodowym obsługiwanym przez doświadczonych kierowców.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie co potwierdzają nasi klienci, którzy regularnie korzystają z naszych usług.

Oferujemy transport w konkurencyjnej cenie, dopasowany do indywidualnych wymagań zlecającego przy zachowaniu wysokiego standardu usługi.

Zajmujemy się przewozem towarów od paczek po palety.
Transportem zwierząt. 
Przeprowadzkami.
Transportem samochodów, motocykli, quadów, maszyn i sprzętu wszelkiej maści i przeznaczenia. 
Transportem mebli i materiałow budowalnych

Dysponujemy szerokim taborem pojazdów oraz oferujemy dużą częstotliwość kursów. Obsługujemy wszystkie relacje z każdym z europejskich państw. 

Ponadto współpracujemy z kilkoma firmami kurierskimi i transportowymi w całej Europie. Na życzenie Klienta, kierowcy mogą pojechać w podwójnej obsadzie, co w niektórych przypadkach (np. przy przeprowadzkach) może być bardzo pomocne.

Nasze cele:

Atrakcyjna cena,
Satysfakcja klienta,
Rzetelność i terminowość,
Szybka dostawa.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!!!

Copyright © 2021 Sky-Line. Wszelkie prawa zastrzeżone [design by GreenMouse]